ENTERO ZOO detoxikační gel 100 g

Veterinární přípravek
Kód výrobku: 228214
100 % Recenze

Unikátní veterinární detoxikační gel na bázi organického křemíku. Je bez chuti a vůně, zvířata jej obvykle přijímají bez problémů.

Více informací

Běžná cena: 256 Kč
235 Kč (2,35 Kč/g)
Ušetříte: 8 % (21 Kč)

Skladem zítra

Pozítří odešleme, u vás ve čtvrtek 24. 10.

Pozítří odešleme, u vás ve čtvrtek 24. 10.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace ENTERO ZOO detoxikační gel 100 g

Unikátní veterinární detoxikační gel na bázi organického křemíku. Je bez chuti a vůně, zvířata jej obvykle přijímají bez problémů.

Informace o produktu

Výrobce: Bioline Products s.r.o.
Značka: ENTERO ZOO
Kód výrobku: 228214
Kód EAN: 8594161370062
Držitel rozhodnutí: Bioline Products s.r.o.

ENTERO ZOO detoxikační gel 100 g

Unikátní veterinární detoxikační gel na bázi organického křemíku. Je bez chuti a vůně, zvířata jej obvykle přijímají bez problémů a je určen pro přímou aplikaci do dutiny ústní zvířete.

Použití přípravku

 • Enterosorbent - EnteroZOO doporučujeme užívat již při prvních příznacích nemoci nebo otravy.

 • EnteroZOO lze zvířatům podávat různými způsoby: přímo do tlamy, přimíchat do krmiva, dát na pamlsek, rozmíchat v přiměřeném množství vody a podávat plastovou stříkačkou do dutiny ústní, rozmíchat v malém množství vody do napáječky apod.

 • EnteroZOO můžete aplikovat také na postižená místa kůže zvířete při různých zánětech, ekzémech, alergických projevech, poranění kůže apod. Naneste na postižené místo silnější vrstvičku gelu, která se po zaschnutí odrolí nebo si ji zvíře olíže. V těchto případech doporučujeme současné podávání vnitřně i zevně.

Standardní dávkování podle druhu zvířete a váhy

(Orientačně je množství takto: 1 kávová lžička = 5g = ½ sáčku, 1 kávová lžička s kopečkem = 10g = obsah sáčku, 1 polévková lžíce = 15g = 1 a ½ sáčku. EnteroZOO se nevstřebává, nemusíte se tedy obávat předávkování při omylem podané větší dávce.)

 • psi a štěňata: do 4 kg ½ kávové lžičky 1-3x denně, do 15 kg
  1 kávová lžička 1-3x denně, 15 – 50 kg 1 vrchovatá kávová lžička 1-3x denně, od 50 kg výše 1 polévková lžíce 1-3x denně - podávat přímo do tlamy nebo přimíchat do krmiva nebo na pamlsek nebo rozmíchat v přiměřeném množství vody a podávat plastovou stříkačkou do tlamy.
 • kočky a koťata: do 2 kg ½ kávové lžičky 1-3x denně, od 2 kg 1 vrchovatá kávová lžička 1-3x denně podávat přímo do tlamy nebo přimíchat do krmiva nebo rozmíchat v přiměřeném množství vody a podávat plastovou stříkačkou do tlamy.
 • králíci, morčata, fretky, nutrie apod.: ½ kávové lžičky 1-3x denně rozmíchat do malého množství napájecí vody nebo podávat rozmíchané v přiměřeném množství vody plastovou stříkačkou do dutiny ústní.
 • křečci, myši, potkani apod.: 1/3 kávové lžičky 1-3x denně rozmíchat do malého množství napájecí vody nebo podávat rozmíchané v přiměřeném množství vody plastovou stříkačkou do dutiny ústní.
 • exotické ptactvo: 1 kávová lžička 1 denně rozmíchat do 1 dcl napájecí vody, každý den připravovat roztok nový.
 • drůbež: 1 polévková lžíce 2x denně rozmíchat do 1l napájecí vody.
 • prasata a selata, skot a telata, kozy a kůzlata, ovce a jehňata, koně a hříbata: 0,5 g na 1 kg tělesné hmotnosti 3x denně rozmíchat v přiměřeném množství vody a podávat plastovou stříkačkou do dutiny ústní.
 • Akutní průjem první dávka – dvě standardní jednorázové dávky, a dále jednorázová dávka po každé defekaci. Po zastavení průjmu se doporučuje užívat EnteroZOO dále po dobu 5 dnů ve standardní dávce podle váhy.

 • Závažná otrava nebo intoxikace
  První dávka – dvě standardní jednorázové dávky a pak standardní dávka každou hodinu po dobu 24 hodin. Při známkách otravy podejte ihned dvojnásobnou dávku EnteroZoo a vyhledejte veterinárního lékaře. EnteroZOO do sebe vstřebá toxické látky a tím zajistíte zvířeti při otravě první pomoc!

 • Profylaktická detoxikace organismu
  1 standardní jednorázová dávka 3x denně po dobu 10-14 dnů.

Doporučení týkající se délky léčby: V případě akutní otravy se doporučuje užívat EnteroZOO po dobu 3-5 dnů. V případě chronických intoxikací a alergických onemocnění se doporučuje užívat přípravek po dobu 2-3 týdnů.

Skladování: při teplotě 4 až 25 °C. Nesmí zmrznout!

 

 

Recenze (10)

Recenze ENTERO ZOO detoxikační gel 100 g

Recenze od 10 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

používám a jsem s ním spokojená, už několik let. Jen jsem chtěla doplnit zásoby v jednorázových sáčcích a zde z nabídky zmizel, je pouze ten v tubě:-( pro pejska ok,ale pro kočičky si nejsem jista, zdali ho mohu mít dlouho otevřený, aplikace v sáčcích mi připadá lepší:-(

funguje
nevím
100 %

Na radu mého kamaráda (cvičitele psů) jsem Enterozoo zkusil a od té doby nedám na tento gel dopustit. Funguje vždy a na 100% !!!

100 %

Kvalita

Proč je to slovensky?

100 %

splnilo očekávání

super
100 %

Výborný výrobek, který jsme dávali psovi, když se necítil ve své kůži a pak i koččce, která byla patrně otrávena olovem z broku. Na pejska zabral výborně. Když měl průjem, tak celkem rychle přešel. Naštěstí nebylo moc často potřeba mu výrobek dávat, spíš jsem mu jej dala do jídla občas preventivně. Je to čirý gel, ve žrádle nejde nijak poznat. Možná je trochu sladký, když jsme jej dávali kočce, tak jej bez problémů slízala. Kočce bohužel nepomohl, veterinář nám po několika vyšetřeních řekl, že kočka měla v noze brok a patrně umřela na otravu olovem. V dané chvíli se nedalo už nic dělat. Že byla postřelená, jsme nepoznali, na její chůzi to nebylo nijak vidět. Veterinář si nebyl ani úplně jistý diagnózou, na co vlastně konkrétně kočka zemřela.

100 %

100 %

Dávám pejskům při trávicích potížích, pomáhá jim.

100 %

Výrobek jsem vyzkoušela na základě kladných recenzí.Potvrzuji.Pejsek byl užívání čilejší.Přípravek podáván preventivně.Opětovně jsem přípravek koupila.

100 %

100 %

Diskuze

Diskuze ENTERO ZOO detoxikační gel 100 g

Další balení

Zkušenosti uživatelů

100 % 15/06/2017

splnilo očekávání

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám