DOVE Go Fresh Cucumber & Green tea tuhý deodorant 40 ml

Kód výrobku: 105999
100 % Recenze

Jiskřivá a ochlazující vůně okurky a zeleného čaje pro pocit čistoty a svěžesti ve vašem podpaždí.

Více informací

Běžná cena: 85 Kč
59 (1,48 Kč/ml)
Ušetříte: 31 % (26 Kč)

Skladem zítra

Ve středu 24. 4. odešleme, u vás ve čtvrtek 25. 4.

Ve středu 24. 4. odešleme, u vás ve čtvrtek 25. 4.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám
Podrobné informace
Recenze (3)
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace DOVE Go Fresh Cucumber & Green tea tuhý deodorant 40 ml

Jiskřivá a ochlazující vůně okurky a zeleného čaje pro pocit čistoty a svěžesti ve vašem podpaždí.

Informace o produktu

Výrobce: UNILEVER
Značka: DOVE
Kód výrobku: 105999
Kód EAN: 50285662
Držitel rozhodnutí: UNILEVER

Užítí
Deodoranty Dove poskytují maximální ochranu proti pocení. Zároveň díky výbornému hydratačnímu systému nabízejí ženám jemnou a účinnou péči o pokožku. Použití deodorantů Dove navozuje pocit čistoty a s příjemnou vůní se ženy cítí sebejistě a svěže. Deodoranty Dove nabízejí ty nejúčinnější látky omezující pocení, obsahují 1/4 hydratačního krému, neobsahují alkohol a nedráždí pokožku. Nová řada deodorantů Dove zahrnuje několik variant aplikátorů tak, abychom si mohli zvolit přesně ten výrobek, který nám vyhovuje. Dermatologicky testováno.

Aktivním přístupem k životu žena září a dělá tak svět krásnějším. Tím, že je spokojená sama se sebou, cítí se lépe a je sebevědomější. Proto, aby se mohla cítit svěže v každém okamžiku, značka Dove vytvořila tři typy vůní. Každá žena si tak může vybrat tu, která ji nejvíce charakterizuje.

Fresh touch
První z nich, fresh touch, je určena dívkám a ženám, které svou svěžest nacházejí v pohybu a zdravém životním stylu. Vůně okurky a zeleného čaje je skvěle osvěží během každé sportovní aktivity. Mohou si vybrat sprchový gel, pěnu do koupele, krémovou tabletu, tekuté mýdlo s náhradní náplní, tělové mléko a deodorant ve spreji, tuhý deodorant nebo roll-on.

Cool
Druhá varianta nové řady je chladivě svěží vůně cool. Tvoří ji výtažky svěží máty a leknínu. Tato nevšední kombinace potěší originální dívky a ženy. Leknín je symbolem ženskosti a čistoty, a taková je i žena, pro kterou se nejvíce hodí vůně cool. Má ráda vše tvořivé a žije kulturním životem. Osvěžit se vůní cool může žena díky sprchovému gelu a dvěma typům deodorantů (sprej a roll-on).

Energize
Výrobky energize voní grapefruitem a citrónovou trávou. Jak už sám název napovídá, osvěží především přívalem energie, která se z vůně uvolňuje. Citrusové vůně jsou známé svým vlivem na dobrou náladu. Tato varianta se tedy hodí pro dívku, která se ráda baví ve společnosti a život prožívá s úsměvem na rtech. Produkty z varianty energize jsou sprchový gel, krémová tableta a tekuté mýdlo s náhradní náplní, deodorant ve spreji a roll-on.

Recenze (3)

Recenze DOVE Go Fresh Cucumber & Green tea tuhý deodorant 40 ml

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

jsem s ním spokojená

velmi svěží vůně a opravdu vydrží.
zanechává zanechává bílé skvrny na černém oblečení
100 %

100 %

o.k.

Diskuze

Diskuze DOVE Go Fresh Cucumber & Green tea tuhý deodorant 40 ml

Zkušenosti uživatelů

100 % 07/12/2014

jsem s ním spokojená

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám