Doplňky a bezpečnost

Každý rodič se musí postarat o bezpečnost svých dětí a to nejen na ulici, ale také v domácnosti. Doma na děti čeká pěkná řádka nástrah. Bezpečnostní doplňky jsou nezbytnou součástí každé rodiny.

Doplňky a bezpečnost - detailní popis

Vytvořte z domova bezpečný prostor pro své nejmenší a zbavte se tak zbytečného strachu o jejich zdraví.

V nabídce Lékárna.cz naleznete:

  • dětské kšíry, popruhy - pomáhají udržet rovnováhu dítěte při jeho prvních krůčcích, šetříte tak i svá záda tím, že se nebudete neustále ohýbat také jako výborný pomocník, jak udržet dítě u sebe, pokud jste s ním na přeplněných místech.
  • ochrana rohů nábytku - praktická ochrana rohů stolu z měkkého materiálu s vroubkovanou strukturou. Přizpůsobitelná tloušťce stolu (ideální pro skleněné stoly).
  • dětské bezpečnostní pojistky - ochrana elektrické zásuvky před nenechavými prstíky vašich dětí. Funkcí výrobku je udržovat elektrické zásuvky otevřené pro použití, ale zároveň zabraňující strkání dětských prstů nebo jiných předmětů do elektrických zásuvek.
  • protiskluzové podložky - zajišťuje bezpečnost dětí, které si rády hrají během koupání.

Doplňkové zboží

Podívejte se na kojenecké lahvičky a potřeby pro koupání. V naší nabídce objevíte široký sortiment dětské výživy, péče o dětskou pokožku a dětské plenky.

TIP! Výběrem vhodných bezpečnostních pomůcek ochráníte své děťátko před úrazem a vy bude klidnější.

OK
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka