DKNY Toaletní voda pro muže 100 ml

Kód výrobku: 81422
Toaletní voda je určena pro současného městského muže, se prolínají citrusy s jalovcem, zázvorem a základem ze santalu a javorového dřeva.

Více informací

Produkt je dočasně nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace

Podrobné informace DKNY Toaletní voda pro muže 100 ml

Toaletní voda je určena pro současného městského muže, se prolínají citrusy s jalovcem, zázvorem a základem ze santalu a javorového dřeva.

Informace o produktu

Výrobce: DKNY
Značka: DKNY
Kód výrobku: 81422
Kód EAN: 763511101238
Držitel rozhodnutí: DKNY

DKNY Men má podobný trpce svěží základ jako dámská verze, obsahuje však více šťavnatého ovoce a samozřejmě voní mužněji. Toaletní voda DKNY Men je neotřelou svěží vůní na jaro, léto a denní příležitosti.

Hlavní složky: břečťan a zázvor

Parfém DKNY Men otevírá pikantní zázvor spolu s citrusovými plody, které v srdci střídají akordy jalovce a břečťanu. V základu je nejvýraznější santalové dřevo spolu s červeným javorem. „Svěže kořenitá sexy energická vůně. Tahle toaletní voda pro pány je úžasná,“ říká v online recenzi paní Dana.

Použití toaletní vody DKNY Men

Toaletní vodu DKNY Men aplikujte ještě před obléknutím na místa těla, která jsou nejvíce prokrvená, na takzvané pulzní body. Doporučuje se zápěstí, ušní lalůčky, loketní a podkolenní jamky, krční tepna, spánky a výstřih. Na prohřátých místech se totiž vonné výtažky uvolňují postupně. Toaletní vodu můžete také zlehka nastříkat nad hlavu či do prostoru a poté jejím oparem projít. Bude se také dobře držet na oblečení z přírodních látek, ale to je na druhé straně riziko při častém střídání oděvů a toaletních vod. Proto ji raději nanášejte na kůži, nejlépe promaštěnou.

Balení obsahuje 100 ml.

Recenze

Recenze DKNY Toaletní voda pro muže 100 ml

Diskuze

Diskuze DKNY Toaletní voda pro muže 100 ml

Štítky

Toaletní vody

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám