Dětské osušky a žínky

Citlivá dětská pokožka si zaslouží tu nejjemnější péči. Po příjemné koupeli zahalte malého človíčka od hlavy až k patě do sametově hebké osušky.

Dětské osušky a žínky - detailní popis

  • Oblíbený froté materiál dobře absorbuje vlhkost, je na dotek příjemný a rychle schne. Osušky z tohoto materiálu pořídíte v různých barevných a velikostních provedeních. Naleznete jej i v dětské verzi, např. s kapucí.
  • Bavlněné osušky jsou vyráběny jen z té nejlepší bavlny. Některé jsou dokonce vyráběny z organické 100% BIO bavlny. Tudíž jsou vhodné pro osoby s citlivou pokožkou, ale také pro kojence, neboť poskytují prvotřídní péči. Pořiďte si do výbavičky bavlněnou Tetra osušku s hezkým potiskem.
  • Bambusové osušky jsou pak tou nejsavější variantou v procesu osušování. Bambusový materiál má navíc tu výhodu, že je přirozeně antibakteriální (bakteriím se v něm prostě nežije dobře).

Osušky vyráběné speciálně na miminka a děti jsou navržené tak, aby co nejvíce vyhovovaly jejím potřebám. Díky svému tvaru a velikosti se do nich celé zahalí i větší dítko. Dětské ručníky a osušky využijete nejen v pohodlí domova, ale také v létě při venkovním koupání v bazénu.

OK
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka