CUTISHELP Akné konopný krém noční 30 ml

Kód výrobku: 188907
82 %

Při lehkých i těžších zánětlivých formách akné. V oblasti obličeje i dalších částí těla (krk, hrudník, záda). Klíčovou složkou přípravku jsou bioaktivní látky extrahovaného konopného oleje.

Více informací

209 Kč

Skladem

Zítra odešleme, u vás v úterý 14. 4.

Zítra odešleme, u vás v úterý 14. 4.

ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace CUTISHELP Akné konopný krém noční 30 ml

Péče při akné

Pravidelným ošetřením je možno docílit výrazného zlepšení celkového stavu a vzhledu aknózní pleti, která se vyhlazuje a je aktivně chráněna před vznikem komedomů i akutních zánětlivých ložisek v podkoží; přípravky jsou vhodné i pro ženy v období těhotenství a kojení.

Doporučená aplikace

Při lehkých i těžších zánětlivých formách akné v oblasti obličeje i dalších částí těla (krk, hrudník, záda).

Aktivní složka

Klíčovou složkou přípravku jsou bioaktivní látky extrahovaného konopného oleje, které ve vyvážené kombinaci s dalšími farmaceutickými součástmi (retinol, síra) vytvářejí velmi účinný komplex, který v kůži přímo ovlivňuje procesy vzniku akné.

Charakteristika

Vysoce účinný přípravek, speciálně vytvořený pro noční ošetření pleti při akné, jehož aktivní složky pronikají hluboko do kůže, kde napomáhají zklidnění zánětu a výraznými antiseptickými vlastnostmi působí proti přemnoženým bakteriím (Propionibacterium acnes). Komplex bioaktivních látek přispívá k regulaci nadměrné produkce kožního mazu i množení a rohovatění buněk ve folikulech (chlupových váčcích), jejichž shluky ucpávají vývody mazových žláz a způsobují vznik komedomů, a v zanícené oblasti kůže urychluje její regeneraci a zabraňuje vzniku nežádoucích jizev. Krém kůži zároveň intenzivně hydratuje a poskytuje jí nezbytné výživné látky pro zajištění zdravého vzhledu a funkcí.

Způsob použití

Čištění pleti

Před každou aplikací krémů (ráno i večer) pleť nejprve ošetřete čistící emulzí; pravidelné čištění je nezbytnou součástí úspěšné péče o pleť při akné

Aplikace krémů

Na čistou a suchou pokožku pečlivě rozetřete krém v obvyklém množství jako v případě klasických kosmetických přípravků. Nepoužívejte v oblasti očí!

Během dne pleť ošetřujte denním krémem a na noc aplikujte krém noční; u těžších projevů akné je pro docílení žádoucího efektu nezbytná kombinace obou krémů

Informace

Doporučujeme bezprostředně nekombinovat aplikace produktů CutisHelp s dalším kosmetickým nebo léčebným prostředkem, neboť působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takového preparátu.
Vlivem konkrétní odrůdy konopného semene se jednotlivé šarže krému i masti mohou lišit zbarvením vzhledem k přirozeným vlastnostem extrahovaného konopného oleje.

O receptuře

Složeni všech produktů CutisHelp odpovídá farmaceutickým zvyklostem; přípravky jsou nezávisle testovány Státním zdravotním ústavem v Praze a neobsahuji žádné halucinogenní či návykové složky ani nepřirozené konzervační látky (např. parabeny).

Veškeré receptury přípravků CutisHelp jsou vytvářeny týmem lékařů a farmaceutů tak, aby vyhovovaly náročným potřebám poškozené kůže i postižené a přecitlivělé pleti

K základní aktivní látce, extrahovanému konopnému oleji špičkové farmaceutické kvality, se přidávají nedráždivé, především lékopisné komponenty, což zaručuje nadstandardní snášenlivost všech přípravků

CutisHelp je ověřena, úspěšně používána a doporučovaná odbornými lékaři v rámci ambulantní, klinické i lázeňské dermatologické péče

Více informací na www.CutisHelp.cz

Informace o produktu

Výrobce: PARENTERAL A.S.
Značka: CUTISHELP
Produktová řada: CUTISHELP akné
Kód výrobku: 188907
Kód EAN: 8595218200431
Držitel rozhodnutí: PARENTERAL A.S.

Recenze (26)

Recenze CUTISHELP Akné konopný krém noční 30 ml

Recenze od 26 uživatelů s celkovým hodnocením 82 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

odporucam

ucinny, nemastny, hydratuje, zmiernuje akne
zvlastna, mne nevyhivujuca vona

Proč je to slovensky?

100 %

Super krém, krásná pleť bez pupínků, jen je třeba tak půl roku vynechat a používat znovu, pleť si jinak zvykne a už není tak účinný.

80 %

100 %

100 %

Konečne mi niečo na akné zabralo.

Skutočne pomáha

Proč je to slovensky?

100 %

20 %

40 %

90 %

PROBLÉM ŘEŠENÍ U DOSPÍVAJÍCÍHO S AKNÉ

90 %

PROBLÉM ŘEŠENÍ U DOSPÍVAJÍCÍHO S AKNÉ

Diskuze (1)

Diskuze CUTISHELP Akné konopný krém noční 30 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

- pupinky

(0) 29/07/2012

obličej ještě více zhoršil, nedoporučuji!!

Vstoupit do diskuze

Zkušenosti uživatelů

80 % 06/08/2012

výborný, vhodnější pro mastnou pleť

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám