COMPEED náplast na puchýře střední 5 kusů

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 108887
100 %
Compeed náplasti na puchýře jsou hodné k použití jak při prvních příznacích tření k prevenci vzniku puchýřů, tak i na již existující puchýře pro úlevu od bolesti a urychlení hojení.

Více informací

Běžná cena: 149 Kč
114 Kč
Ušetříte: 23 % (35 Kč)

Skladem

Dnes odešleme, zítra u vás.

Dnes odešleme, zítra u vás.

Vše za 99 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace COMPEED náplast na puchýře střední 5 kusů

Compeed náplasti na puchýře jsou hodné k použití jak při prvních příznacích tření k prevenci vzniku puchýřů, tak i na již existující puchýře pro úlevu od bolesti a urychlení hojení.

COMPEED? náplasti na puchýře působí jako druhá kůže, čímž přispívají k přirozenému vyrovnávání vlhkosti.

  • Vhodná na větší puchýře na patách a chodidlech
  • Okamžitě ulevuje od bolesti a tlaku
  • Voděodolná
  • Diskrétní a pohodlná
  • Hojí rychle
  • Okamžitě ulevují od bolesti a tlaku
  • Zůstávají na místě po dobu nejméně 24h
  • Zkosené hrany zaručují minimální rolování okrajů
  • Odpuzují bakterie a vodu
  • Diskrétní (tělová barva) a pohodlné

COMPEED? hydrokoloidní náplasti na puchýře jsou účinné v jakékoli fázi vývoje puchýře, nicméně čím dříve je náplast aplikována, tím rychleji se puchýř zahojí.

CO JE TO PUCHÝŘ?

Puchýře nejčastěji vznikají na nohou při dlouhé chůzi v nových botách nebo na rukou při práci. Vznikají uvolněním pokožky od škáry, pro ochranu tkání uložených pod ní. Vzniklá kapsa je naplněná tekutinou. Pokud puchýř neošetříme včas, dojde k jeho protržení a vzniku otevřené rány, do které může proniknout infekce.

Puchýře obvykle projdou pěti fázemi a hojí se až 7 dní. Celý proces může být urychlen hydrokoloidními náplastmi na puchýře značky COMPEED? .

Většina lidí je přesvědčena, že puchýře potřebují k lepšímu hojení kyslík. Klinické výzkumy však prokázaly, že rána se hojí mnohem rychleji ve vlhkém prostředí. Vlhký způsob hojení (tzv. hydrokoloidní) je základem náplastí COMPEED?. Při vlhkém hojení nevzniká klasický strup, ale aktivní gel s částicemi absorbujícími vlhkost, který okamžitě ztlumí a zastaví bolest.

POUŽITÍ NÁPLASTÍ

Vhodné k použití jak při prvních příznacích tření k prevenci vzniku puchýřů, tak i na již existující puchýře pro úlevu od bolesti a urychlení hojení.

Před použitím pokožku očistěte a osuště. Neaplikujte na infikované rány. Pro optimální přilnavost se ujistěte, že okolí puchýře není mastné od krémů a olejů. Odstraňte vzorovaný COMPEED? papír, nedotýkejte se lepící části. Přiložte náplast přímo na puchýř, nedotýkejte se lepící strany. Poté odstraňte bílý štítek. Uhlaďte okraje. Ponechte náplast na místě, dokud se sama nezačně odlepovat. Může vydržet i několik dní. K odstranění COMPEED? náplasti ji pomalým pohybem natáhněte podél pokožky, jako byste ji chtěli prodloužit. K dosažení nejlepších výsledků používejte náplast, dokud není pokožka zcela zahojená.

Informace o produktu

Výrobce: Johnson & Johnson s.r.o.
Značka: COMPEED
Kód výrobku: 108887
Kód EAN: 5708932023771
Držitel rozhodnutí: Johnson & Johnson s.r.o.

Recenze (9)

Recenze COMPEED náplast na puchýře střední 5 kusů

Recenze od 9 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

Pomáhá.

Syn si ji jen chválí.
100 %

100 %

Nejlepší koloidní náplasti, co jsem zkoušela. Drží jako přišité.

100 %

100 %

super

kvalita
nic
100 %

100 %

Je to naprosto uzasna a zazracna vec, cerstvy puchyr do pul hodiny po aplikaci naplasti prestane bolet a nasledujici den, kdyz si ji dam vecer jdu normalne v tech samych botech behat, je to neuveritelny a dlouho vydrzi, me teda pres 4 dny i kdyz se minim 2x denne sprchuji. Velmi doporucuji a jsem s naplastmi nadmiru spokojena.
nenachazim
100 %

nejlepší náplasti na puchýře na trhu

100 %

nejlepší náplasti na puchýře na trhu

Diskuze

Diskuze COMPEED náplast na puchýře střední 5 kusů

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám