Pomozte dětem růst, aby byly zdravé a silné

Děti Imunita Zdraví z přírody

Začátek podzimu kromě nepříznivého počasí s sebou přináší i nedostatek přírodních zdrojů vitamínů. Také pobyt dětí v předškolním i školním kolektivu může mít nepříznivý vliv na jejich zdravotní stav. Celkově zeslabený organismus je náchylnější k různým respiračním onemocněním či virózám.

Pomozte dětem růst, aby byly zdravé a silné

Také u mého syna se s nástupem do školky a příchodem podzimu začaly objevovat podobné obtíže. Po týdnu domácího léčení se zdálo vše v pořádku. Dva dny po návratu do školky se však nemoc vrátila. Takto se to opakovalo prakticky celý podzim a zimu.
V následujícím roce jsem se chtěla těchto problémů vyvarovat. Na doporučení kamarádky jsem si proto v lékárně zakoupila Kindervital pro děti.

Kindervital

pro děti je lahodný přírodní tekutý přípravek, který podporuje děti během jejich růstu, pomáhá jim zůstat aktivními a zdravými a zvyšuje jejich odolnost a bystrost. Je bohatý na vitamín C a kalcium, které podporují tvorbu a udržení zdravých kostí, chrupavek a zubů. Je také zdrojem komplexu vitamínu B, vitaminu D a různých posilujících rostlin a bylin.
Vyvážené složení Kindervitalu pro děti je ideální k zabezpečení dětské potřeby esenciálních vitamínů a kalcia. Následující podzim jsem s potěšením sledovala, že zameškané dny ve školce by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Nejen že se synovi vyhýbala téměř veškerá sezónní onemocnění a to i v době tzv.chřipkové epidemie, ale překvapila mne i jeho zvýšená chuť k jídlu. Kindervital pro děti mohu všem doporučit.

OK
Zpracovávám