Trápí Vás bolestivá menstruace?

Zdraví z přírody Ženy Srdce a cévy Bolest

Pupalka dvouletá (Oenothera biennis) je rostlina, která se k nám dostala pravděpodobně z Dálného východu. Má celou řadu příznivých účinků na náš organismus a proto se v poslední době stala velmi oblíbeným doplňkem stravy.

Trápí Vás bolestivá menstruace?

Jaké jsou hlavní přednosti GS Pupalky FORTE?

Za studena lisovaný pupalkový olej ze zralých semen rostliny je zdrojem nenasycených mastných kyselin (vitamin F), které si tělo nedokáže samo vyrobit. Jedná se především o kyselinu linolovou a gama-linolenovou (GLA), které mají blahodárný účinek na řadu tělesných funkcí. Jsou prospěšné pro krevní tlak, srdeční činnost, srážlivost krve a pro imunitní reakce.

Pupalkový olej často používají ženy ke zmírnění potíží s tzv. premenstruačním syndromem (předmenstruační křeče doprovázené depresemi) a je prospěšný i pro období klimakteria.

V neposlední řadě je pupalka také využívána jako potravinový doplněk, který pozitivně působí na celou řadu kožních problémů, jako jsou kožní alergie, atopický ekzém a lupénka.

Proč právě GS Pupalka FORTE s vitaminem E ?

GS Pupalka FORTE je obohacena vitaminem E, který chránící organismus před nepříznivým působením tzv. volných radikálů, pomáhá udržovat zdravé srdce a cévy. Spolu s pupalkovým olejem se výborně doplňují.

Jak GS Pupalku FORTE užívat?

Přípravek nabízí komfortní užívání v podobě měkkých želatinových kapslí. Každá kapsle obsahuje 500 mg za studena lisovaného pupalkového oleje (extra virgin). Navíc obsahuje významný antioxidant vitamin E (50 mg)

  1. Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let.
  2. Dávkování: 1-2 kapsle denně.
  3.  Balení: 30 nebo 100 kapslí.

Vyzkoušejte také GS Pupalku FORTE s vitaminem E a betakarotenem  pro lepší opálení a správnou funkci pokožky. Betakaroten chrání před účinky UV záření a volných radikálů. Vhodný i do solária.

Související články:

Trápí Vás často vaginální mykózy?
Zánět močových cest – trápení mnoha žen
Premenstruační syndrom: zbytečné trápení

OK
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka