Ten, který rozumí každému srdci

Péče o tělo Srdce a cévy

Pokud je Vám více než padesát let, měli byste k pravidelnému pohybu přiřadit také pravidelné měření svého krevního tlaku. Poradíme Vám, jaký tlakoměr zvolit.

Ten, který rozumí každému srdci

Udržovat si kondičku ve zralém věku vůbec není špatné. Nejde o to, abyste se mučili v posilovně nebo si odepírali jídlo. Stačí se věnovat konkrétní pohybové aktivitě alespoň 1x týdně. Ti, kteří chtějí mít věci pod kontrolou, by měli sportovat a hýbat se podle toho, v jakém stavu je jejich srdce a cévní systém. Pokud je Vám přes 50, měli byste k pravidelnému pohybu přiřadit také pravidelné měření svého krevního tlaku. Proč? Protože hodnoty krevního tlaku Vám ukazují, jak jsou na tom Vaše srdce a cévy a co všechno zvládnou.

Krevní tlak vám ledacos napoví

Pokud máte hodnoty krevního tlaku v normě, můžete si dovolit všechny typy sportů. Pokud je máte zvýšené, měli byste se zaměřit spíše na sporty, u kterých nedochází k náhlému a nárazovému růstu krevního tlaku. Bezpečná tepová frekvence při sportu by měla být maximálně 120 tepů/min. Nejlepším způsobem, jak mít jistotu, že srdce a cévy jsou v dobré kondici, je pravidelně si měřit krevní tlak pomocí domácího tlakoměru.

Na prvním místě - přesnost měření

V těchto dnech přichází na trh nový tlakoměr pro domácí použití, který má hned několik zcela výjimečných vlastností. Jmenuje se Tensoval duo control. To, co jistě ocení každý uživatel, je skutečnost, že umí měřit krevní tlak v domácích podmínkách stejně přesně jako rtuťový tlakoměr v ordinaci lékaře, a to díky unikátní technologii, která využívá 2 metody měření krevního tlaku s využitím 2 nezávislých senzorů.

Tlakoměr pro každého

Tensoval duo control je ideální domácí tlakoměr z mnoha důvodů. Mohou ho totiž používat všichni pacienti, tedy i ti, kteří mají nepravidelný srdeční rytmus. Tento tlakoměr umí srdeční arytmii nejen zachytit, ale v jejím průběhu změřit krevní tlak, což jiné digitální tlakoměry nedokáží.

Využití tlakoměru

Pokud ve Vaší rodině existuje více „zájemců“ o pravidelné měření krevního tlaku, pak nezapomeňte, že Tensoval duo control mohou využívat 2 osoby najednou. Na displeji si mohou napsat své jméno vedle ovládacího tlačítka, a poté do přístroje nezávisle na sobě ukládat naměřené hodnoty. Pokud budete chtít znát také průměrnou hodnotu svého krevního tlaku za týden, přístroj ji vypočte. Zvýšená kapacita paměti a baterií dovoluje uložit 2x 60 hodnot, včetně režimu návštěvy, a provést celkem 1400 měření bez výměny baterií.

Manžeta tlakoměru příjemně překvapí

Tento tlakoměr má něco speciálního, co ocení každý: speciálně tvarovanou manžetu, která je patentovaná a promyšlená do nejmenšího detailu jak z hlediska tvaru, zapínání, utahování, tak i nafukování. Díky speciální úchytce a výseku se manžeta nepřetáčí a lze ji vždy přesně a správně nasadit na paži. Tensoval duo control umí manžetu nafukovat bezbolestně, protože si sám pomocí speciální technologie kontroluje, zda nafouknutí není zbytečně silné. K dispozici je několik velikostí manžet (S, M, L) pro různé tělesné konstituce.

Jednoduchost měření

Skvělou výhodou je jeho jednoduché ovládání. Medicínské přístroje mívají řadu tlačítek a funkcí, ve kterých se laici hůře orientují. Tensoval duo control má velmi přehledný displej a velká tlačítka s upraveným, příjemně zdrsnělým povrchem. Díky speciálnímu sklonu se jeho obrazovka neleskne.

Prodloužená záruční doba 5 let odráží vysokou kvalitu, technickou dokonalost a ekonomickou výhodnost tohoto tlakoměru.

Prohlédněte si další nabídku tlakoměrů a příslušenství značky TENSOVAL

OK
Zpracovávám