Nová dermatokosmetika RENLIVE

Péče o tělo Kosmetika Kůže

Tato inovativní kosmeceutická linie anti-agingových přípravků na pleť a tělo z laboratoře BIOTEC vznikla využitím a spojením dermatologických a farmaceutických výzkumů a poznatků o pokožce a její fyziologii.

Nová dermatokosmetika RENLIVE

REN = RENEW = OBNOVIT
LIVE = ŽIVOT

"Obnovit život" pokožky znamená zpomalit, zabránit jejímu stárnutí. Vysoce koncentrovaný obsah účinných látek RENLIVE F&F cosmeceuticals je určen a speciálně vytvořen za účelem aktivního řešení a odstranění kožních problémů v co nejkratším čase a inovativě poprvé sloučený řadou anti-aging.

Právě v tom je Renlive F&F cosmeceuticals revoluční. Jako jediná na trhu dermatokosmetiky obsahuje anti-agingovu řadu se specifickým zaměřením na 3. typy pleti a III. fáze stárnutí. RENLIVE cosmeceuticals je prostě dermakosmetika pro všechny typy pleti a věkové kategorie, bojující proti času a nedostatkům pleti zároveň. Cíleně a efektivně.

Renlive využívá v produktech pro přenos aktivních látek do pokožky nanozómy, které mají mnohem vyšší účinnost v dopravení účinné látky do dané vrstvy pokožky než klasické částice. Na rozdíl od běžného přenosu účinných látek v kosmetických přípravcích je totiž nanozóm několikanásobně menší a dostane se i do hlubších vrstev pokožky. Zajistí 5 až 7 krát lepší absorpci přípravku než běžné preparáty.

Ze složení Renlive cosmeceuticals jsou absolutně vyloučena kosmetická "ředidla" a "rozmíchavače" aktivních látek jako jsou silikony, parefíny, vazelíny a další vedlejší produkty ropného průmyslu, které vytvářejí na pleti bariéru a zabraňují tak průniku aktivních látek do pokožky a snižují tak jejich účinnost.

RENLIVE F&F cosmeceuticals garantuje 100% kvalitu všech svých výrobků.

RENLIVE - ACTIVE C ANTIOXIDANT

Tento přípravek má všechny známé pozitivní vlastnosti koncentrovaného vitamínu C a antioxidantů. Výrazná aktivita Active C energizuje a vyživuje vystresovanou, stárnoucí, barevně nesjednocenou a sluncem poškozenou pleť, jejíž textura se viditelně zlepšuje, vypadá plnější, napjatější a zejména kompaktně. Expresně odstraňuje pigmentové skvrny, barevné nerovnosti a celkově zlepšuje vzhled kompaktnosti pokožky. Je zároveň silným protizánětlivým přípravkem. Používá se jako noční péče i pod krém, při mastné pleti i jako jeho náhrada.

OK
Zpracovávám