Na uhašení žízně je nejlepší čistá voda

Trávení Péče o tělo Zdraví z přírody

Pijete rádi obyčejnou vodu? Třeba tu z kohoutku? Její kvalitu odborníci v čističkách pečlivě kontrolují, protože musí být pro organismus zcela bezpečná. Ne každému však vyhovuje její chuť. To však můžete rychle a jednoduše změnit! Použijte filtrančni konvici Dewberry a uvidíte, jak si pochutnáte!

Na uhašení žízně je nejlepší čistá voda

Vodní filtry Dewberry oceníte určitě i pokud si chcete být jisti kvalitou vody. Díky nim se už nebudete muset trápit otázkou, jak dlouhým a případně starým potrubím se přivádí voda právě do vašeho kohoutku. Filtry Dewberry jednoduše a rychle odstraní z vody chlor a jeho deriváty, škodlivé kovy a jakékoliv nežádoucí příchutě a pachy.

Balená, nebo z kohoutku?

Preferovali jste zatím spíše balenou vodu? Pokud zkusíte filtrační konvice Dewberry, ušetříte nejen svoji kapsu, ale ocení to i vaše záda. Prostě už nebudete muset nosit těžké lahve. Kromě toho pomůžete i přírodě, pro kterou jsou plasty v podstatě nepřekonatelnou překážkou. Díky vodním filtrům Dewberry přitom budete mít jak doma, tak v práci čistou a chutnou vodu vždy při ruce.

Na čaj, kávu, polévku nebo jen tak na pití

Vodu, která proteče filtry Dewberry, lze využít v podstatě na vše, nač si vzpomenete. Můžete ji nejen rovnou nalít do sklenky a vypít, ale připravíte z ní i báječnou kávu nebo čaj. Nebo třeba i oblíbenou polévku či cokoli dalšího. Můžete s ní i zalévat květiny. V každém případě jakmile jednou vyzkoušíte kávu připravenou z této přefiltrované vody, nebudete chtít jinou.

Bez vodního kamene

Vodní filtry Dewberry ocení také vaše varná konvice. Při filtraci se totiž snižuje i tvrdost vody, takže už se nebudete muset trápit se zdlouhavým čištěním varné konvice od vodního kamene.

Nadčasová elegance

Dewberry vás zaujmou i potěší nejen svými schopnostmi, ale také jedinečným designem. Ať už si zvolíte filtrační konvici Dewberry Classic nebo Dewberry Classic SlimLine, která se vejdou i do dveří lednice, budete vždy spokojeni. Snadná je i aplikace speciálního filtru – stačí ho jednoduše našroubovat. Jeho životnost přitom nemusíte nijak složitě hlídat - digitální indikátor životnosti vám vždy ukáže, kdy je nutné filtr vyměnit. Díky protiskluzovému povrchu dna konvice, který brání převrhnutí, bude manipulace s Dewberry snadná i pro děti.

Pitný režim lehce a jednoduše

Správný pitný režim je velmi důležitý. Chuť vody je přitom jedním ze zásadních kritérií v tom, jak často pijeme a v jakém množství. S přefiltrovanou vodou Dewberry si můžete udělat z pití opravdový požitek. Tak proč to nezkusit?

 

OK
Zpracovávám