Laktobacily pro lepší zažívání

Trávení Zdraví z přírody Hubnutí

Víte, že střeva hrají v organismu jednu z nejdůležitějších rolí a ovlivňují vlastně každou naši buňku? Bakterií v našich střevech je 10 krát více než ostatních buněk v těle. Ve zdravém těle převládají „dobré“ bakterie nad „špatnými“. Mezi ty dobré patří hlavně mléčné bakterie – laktobacily.

Laktobacily pro lepší zažívání

Tyto probiotické bakterie zlepšují činnost střev, zvyšují odolnost proti infekcím a tlumí účinek špatných bakterií ve střevě. Jsou obsaženy například v zakysaných mléčných výrobcích. Ideální však je doplnit laktobacily vhodnými přípravky z lékárny. Jsou to speciální přípravky v tobolkách obsahující dostatečné denní množství probiotik, ale i prebiotik, která tvoří přirozenou potravu prospěšných bakterií.

Doporučujeme Laktobacily SWISS Imunit®, jenž obsahují 12 miliard aktivních probiotických mikroorganismů ve speciální ochranné vrstvě. Přípravek je ideální k posílení obranyschopnosti a obnovení přirozené střevní a vaginální mikroflóry narušené například léčbou antibiotiky, hormony, stresy, těhotenstvím, nevhodným stravováním anebo třeba alkoholem.

Pro děti jsou v lékárně k dostání Laktobacily SWISS Imunit® JUNIOR s účinným extraktem fenyklu. Prospěšné probiotické bakterie budou posilovat imunitní systém vašeho dítěte. Cucací tablety s výbornou příchutí jahody a s magnetkou tučňáka vaše děti určitě potěší.

Různé druhy produktů obsahující laktobacily můžete vybírat ZDE

OK
Zpracovávám