Osvědčené přípravky při kožních problémech

Zdraví z přírody Léčivé přípravky Kůže

Nabídka volně prodejných mastí a krémů na kožní problémy je dnes poměrně široká. Výběr vhodného výrobku je však nutné pečlivě zvažovat a nejlépe se o jeho použití poradit se svým ošetřujícím lékařem.

Osvědčené přípravky při kožních problémech

Ekzém, lupénka, akné...
Naše kůže, stejně jako každý jiný orgán, trpí nepříjemnými problémy a onemocněními, které mohou snižovat kvalitu života daleko více než mnohé jiné zdravotní obtíže. Lidé s ekzémem či lupénkou bojovat jak s projevy nemoci samotnými, tak i s těžkým psychickým aspektem většinou rozpačitých reakcí okolí – jejich onemocnění je zkrátka vidět. Správná péče o pokožku je pak nutnou součástí komplexní dermatologické léčby, kterou nelze podceňovat.

Výběr kvalitního dermatologického přípravku je základem.
Nabídka volně prodejných mastí a krémů na kožní problémy je dnes poměrně široká. Výběr vhodného výrobku je však nutné pečlivě zvažovat a nejlépe se o jeho použití poradit se svým ošetřujícím lékařem.

Velmi kvalitní a účinné dermatokosmetické přípravky představuje zdravotní kosmetika CutisHelp, která byla lékaři speciálně vyvinuta pro ošetření pokožky při ekzému– především atopickém, při lupénce, seboroické dermatitidě, akné, oparech, lupech a kožních defektech.Výrobky přirozenou cestou ovlivňují zánětlivé procesy v kůži, postupně upravují její celkový stav a podporují správné fungování. Používání zdravotní kosmetiky poskytuje narušené kůži ideální ošetření a podstatným způsobem snižuje potřebu aplikace protizánětlivých kortikosteroidních dermatologických léčiv, které mají řadu vedlejších účinků, a proto je nelze nasazovat dlouhodobě.

100% účinná přírodní složka: extrahovaný konopný olej
Stěžejní složkou mastí, krémů i dalších produktů utisHelp je olej, získaný moderní nechemickou extrakcí ze semen technického konopí setého (Cannabis sativa). Patentovaný způsob zpracování je základem vzniku špičkové farmaceuticky aktivní suroviny, která prokazuje velmi úspěšné použití nejen v dermatologii.

Pouze prostřednictvím uvedené metody lze dosáhnout vysoké kvality, čistoty a účinnosti látek konopného oleje. Podstatná je v něm nepřítomnost bílkoviny, která se jinak v každém přírodním oleji běžně vyskytuje a je zdrojem dráždění kůže.
Olej ze semen konopí setého, získaný uvedenou extrakcí, se vyznačuje vynikajícími protizánětlivými, antibakteriálními, regeneračními a penetračními vlastnostmi, které přípravky CutisHelp optimálně využívají. Časté obavy, že tato zdravotní kosmetika může mít halucinogenní či návykové složky, jsou zcela zbytečné. Zpracovávaná semena pocházejí z vyšlechtěných tzv. technických odrůd konopí bez obsahu látek ze skupiny kanabinolů . Pěstování a používání technických odrůd konopí je zákonem povoleno a nepředstavuje žádné nebezpečí.

Nedráždivé složení mastí a krémů
CutisHelp zdravotní kosmetika si zakládá na co nejoptimálnějším celkovém složení přípravků pro nemocnou kůži. K extrahovanému konopnému oleji nepoužívá komerčně propagované kosmetické komponenty, ale pouze lékopisné složky, ověřené v dermatologii pro narušenou pokožku jako nejvhodnější. Základem mastí a krémů je většinou bílá farmaceutická vazelína, která je považována za nejvhodnější emoliencium (látky vyhlazující kůži zvýšením hydratace, tj. doplněním vody do rohové vrstvy). Do výrobků se díky vysoké kvalitě oleje nezařazují ani syntetické konzervační látky, které kůži často dráždí.

Vhodné i pro děti, těhotné a kojící ženy
Přípravky nejsou určené jen pro dospělé, svým charakterem jsou doporučovány i pro nejmenší děti (novorozence), těhotné a kojící ženy. Doba jejich používání není omezena a nepředstavuje pro organismus žádnou zátěž. Právě naopak platí, že čím déle jsou používány, tím přínosnější mají efekt pro postiženou kůži.

Vynikající výsledky při kožních problémech
Zkušenosti s přípravky CutisHelp na významných dermatologických pracovištích v České republice i zahraničí ukazují jednoznačné výsledky:
80% pacientů – naprosté zklidnění obtíží
15% pacientů – zlepšení stavu
4% pacientů – beze změn
1% pacientů – aplikace předčasně přerušena z individuálních psychických i psychologických důvodů

Pacienti i lékaři hodnotí aplikaci mastí a krémů s extrahovaným konopným olejem jako vynikající a velice účinnou pomoc při kožních problémech a onemocněních. Zejména v případě atopického ekzému lze docílit při pravidelné péči naprostého zklidnění kůže a vymizení akutních stavů. V případě kožních defektů nastává mnohonásobně rychlejší bezproblémová regenerace narušené tkáně bez nežádoucího zjizvení, vzniku infekce a dalších vnějších nepříjemných estetických následků. CutisHelp zdravotní kosmetika je k dostání výhradně v sítích lékáren.

OK
Zpracovávám