Jarní detoxikace organismu

Pohyb Zdraví z přírody Detoxikace

Také vstřebáváte sluneční paprsky všemi smysly a těšíte se na jaro? Po dlouhé a chladné zimě to není nic neobvyklého. Všichni už se těšíme, až odložíme zimní kabáty.

Jarní detoxikace organismu

Jarní únavu pociťuje až třičtvrtě populace. Někomu stačí na dočerpání energie pět minut na sluníčku, jiný sáhne raději po doplňcích stravy. Během zimy se v našem těle nahromadí jedovatý toxický odpad. Ten způsobuje blokaci proudění energie, což se projevuje únavou a vyčerpaností. V zimě nám často chybí dostatečný pohyb a pobyt na čerstvém vzduchu i na sluníčku.

Detoxikace

Po dlouhé zimě, kdy jsou krátké dny a málo slunečního svitu, je důležité odblokovat energetické toky v těle a odplavit toxické látky. Tělo vydrží docela dlouhou dobu čerpat energii, kterou získalo ze slunce v létě. Tato energie se postupně vyčerpává a právě v březnu je její zásoba nejnižší. Také cítíte, že v posledních slunečních dnech pookříváte? Pro tělo nemůžete udělat nic lepšího, než to, že budete čerpat energii ze slunce.

Dobré rady

  • Často choďte ven, v hezkém počasí se vyhýbejte dopravním prostředkům, procházejte se v přírodě.
  • Dodržujte pitný režim. Nečekejte na pocit žízně, ale pijte pravidelně během celého dne. Minimálně byste měli vypít dva litry vody, čaje nebo ovocných šťáv.
  • Odkyselte organismus. Pokud je kyselin v těle nadbytek, organismus zadržuje vodu a vznikají otoky, pocit nafouknutí a odulosti. Pomůže správná výživa a úprava jídelníčku.
  • Stravujte se zdravě, dodávejte tělu dostatek vitamínů.
  • Zkuste doplňky stravy určené pro detoxikaci.

Doplňky stravy

Dopřejte svému organismu očišťovací kůru, která uleví i Vaší mysli. Využijte přirozené detoxikační účinky aloe vera, březové kůry, vodní řasy chlorella nebo spiruliny. Na výběr máte řadu přírodních přípravků.

OK
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka