Hubněte s radostí

Péče o tělo Hubnutí Ženy

I hubnutí Vás musí bavit. Děláte to hlavě sama pro sebe a Vy sama si určujete, jakou cestu si zvolíte, tak se bavte!

Hubněte s radostí

S novým rokem si dáváme spoustu předsevzetí. Mezi tradiční novoroční předsevzetí patří: zhubnu, budu žít zdravě, začnu cvičit… Co se ale za těmito otřepanými frázemi skrývá? Možná, že to nevíme už ve chvíli, kdy je proneseme. Natož pak po měsíci nebo po půl roce. Po čase se novoroční předsevzetí rozplynou a my zůstaneme naštvané, nebo zklamané. Proto má rada zní jasně: Dejte si hned na začátku jasný cíl! Pak budete přesně vědět, čeho chcete dosáhnout. Např.: Do března zhubnu 5 kilo.

Jenže cíl sám o sobě nestačí. Je třeba si stanovit i cestu, po které chcete k vysněnému cíli dojít. To znamená, že si stanovíte úkoly, které budete plnit. Např.: Každý den sním 3 kusy zeleniny. Budu chodit pravidelně cvičit. Budu chodit po schodech pěšky, apod.

Tím, že přeměníte Váš cíl na konkrétní úkoly, máte přesný návod na to, jak uspět.

Základní pravidla

Nezapomeňte však na základní pravidla:

  • Přesně si vymezte jednotlivé úkoly. Čím přesnější ve Vaší definici budete, tím snáze dosáhnete, čeho chcete. Např. Obecný úkol zní: Budu cvičit. Přesná definice je: 2x týdně budu chodit na aerobic a o víkendu vyrazím na výlet.
  • Váš cíl musí být snadno měřitelný. Při hubnutí Vám k tomu stačí váha a krejčovský metr. Nečekejte ale s měřením a vážením až do konce Vašeho snažení, a stanovte si dílčí cíle např. po týdnech, abyste věděla, zda jdete po správné cestě, nebo zda je potřeba něco změnit.
  • Buďte realistická. Není nic horšího, než si dávat nesplnitelné cíle. Vždyť nemusíte hned vypadat jako modelka, stačí, když se budete cítit o trochu lépe.
  • Věřte si. Bez důvěry v sama sebe se Vám bude hubnout velmi těžce. Zvládly to jiné, tak proč ne Vy! Pokud se Vám něco nepodaří, nevzdávejte to. Hoďte to za hlavu a jděte dál. Vždyť První cesta nemusí být hned ta správná. Vzpomeňte si, byl první muž, do kterého jste se ve škole zamilovala hned ten pravý? Většinou tomu tak není. Vždy musíme hledat, než najdeme to, co vyhovuje právě nám.
  • Bavte se. Radujte se z maličkostí a buďte pozitivní. I hubnutí Vás musí bavit. Děláte to hlavě sama pro sebe a Vy sama si určujete, jakou cestu si zvolíte, tak se bavte!

Abychom Vám Vaši cestu usnadnili, připravili jsme pro Vás i širokou nabídku produktů, které Vaše úsilí podpoří. Podívejte se na naši širokou nabídku produktů na hubnutí a přípravků pro formování těla renomovaných značek snadno rozdělenou do jednotlivých kategorií. Všechny produkty si můžete prohlédnout, přečíst si jejich popis, použití a komentáře těch, kteří je již mají vyzkoušené. Výrobky si samozřejmě můžete za velice zajímavé ceny zakoupit v pohodlí z Vašeho domova.

Přejeme Vám hodně zábavy a úspěchů při hubnutí!

Související články:

Boj proti obezitě
Chcete zhubnout? Nebuďte v tom sami!
Spalovače tuku! Přehled 7 nejzákladnějších látek.
24 hodin v rytmu biorytmů. Hubněte nepřetržitě!
Soutěžte a zhubněte tvořivě s originálním „interaktivním“ jídelníčkem

 

OK
Zpracovávám