Fytofontana Stem Cells: Když pleť uzdravuje sama sebe

Péče o tělo Kosmetika Kůže

Každý den slyšíme o zázracích ve světě kosmetiky, o tom, jak budeme krásné, mladé a svěží jako vyretušované modelky na obalech časopisů...většinou jde o pohádky z říše upravených fotografií a nereálných marketingových tahů. Co když ale existuje kosmetika, která umí aktivovat naší pleť tak, aby se uzdravovala a krášlila sama? Kosmetika Fytofontana Stem Cells není pohádka, tak pozorně poslouchejte.

Fytofontana Stem Cells: Když pleť uzdravuje sama sebe

Švýcarská kosmetika Fytofontana Stem Cells umí s naší pletí mluvit. Laicky řečeno jí napoví, aby aktivovala své vlastní kmenové buňky. Jelikož s věkem tuto schopnost samostatné aktivace naše pleť ztrácí, je dobré, když jí to někdo připomene. Navíc tato kosmetika neumí pouze jedno sdělení, zvládá pleť nastartovat k protivráskové péči, speciální péči o okolí očí i depigmentační obnově pleti

Aktivovat kmenové buňky ovšem není jen tak. V kosmetice Fytofontana nalezneme jedinečnou kombinaci TrioStem3 komplexu a peptidů. Ty s naší pletí pracují tak, že zvyšují tvorbu vlastních kmenových buněk pleti ztracených během života, tvoří nové kožní buňky a navíc podporují komunikaci mezi nimi. Tím se smazává nebo zpomaluje proces stárnutí, jelikož touto kosmetikou dochází k neustálé aktivaci obnovy pleti.

Kombinace tajemství kosmetiky Fytofontana je dílem Dr. Soběslava Fikera, který vychází z poznatků významných vědců a držitelů Nobelovy ceny. Nejvyšší řadu péče o vaši pleť najdete v řadě Fytofontana Stem Cell DNA Revital. Produkty v této řadě podle jejich tvůrců přebírají až magické vlastnosti známých živočichů nezmarů. Ti umějí sami aktivovat svůj regenerační proces a zabránit poškození DNA. A stejně tak řada DNA Revital umí chránit vaše DNA buňky a aktivuje jejich regenerační proces. Vyzkoušet můžete například Fytofontana Stem Cells DNA Revital Serum a DNA Revital Emulsion

Také pigmentové skvrny jsou nepříjemným projevem vyššího věku, zatěžované pokožky nebo dlouhodobého pobytu na sluníčku. I když ani jednu z těchto věcí v našem životě neodbouráme, máme hned 4 pomocníky, kteří s depigmentací pomůžou. Pro nejlepší účinek je dobré je kombinovat: Fytofontana Stem Cells Pure Pigment, Fytofontana Stem Cells Pigment Serum, Fytofontana Stem Cells Pigment Emulsion a Fytofontana Stem Cells Pigment Hand. 

Kosmetika samozřejmě nedokáže dokonale vrátit vaší pleti svěžest, kterou měla v 18 letech, ale je skvělým pomocníkem při správné obnově vaší pleti a aktivaci regenerece. Navíc na www.lekarna.cz nyní najdete všechny výrobky Fytofontana Stem Cells za akční ceny.   

OK
Zpracovávám