Francouzská BIO kosmetika BORN TO BIO na českém trhu

Zdraví z přírody Kosmetika Kůže

Filosofií francouzské společnosti Planete Bleue, jejíž produkty Vám představujeme, je produkce ekologických výrobků osobní hygieny, kosmetiky a péče o domácnost.

Francouzská BIO kosmetika BORN TO BIO na českém trhu

Produkty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších, přísně kontrolovaných přírodních surovin ekologického zemědělství. Kosmetické produkty jsou sdruženy pod značku Born to Bio, produkty péče pro domácnost pod značku Planete Bleue.

Bio a Eko výrobky jsou produkty pocházející z kontrolovaného ekologického zemědělství. Začaly svou úspěšnou cestu za klientem v potravinářství a postupem času se staly nedílnou součástí spotřebního koše českého spotřebitele. Vytvářejí alternativu běžných produktů a úspěšně pronikají i do dalších oblastí, kosmetiku a drogerii nevyjímaje. Vyšší pořizovací cena těchto produktů, daná celkovou náročností certifikovaného výrobního procesu, je kompenzována užitnými vlastnostmi produktů.

Certifikovaná BIO kosmetika Born to Bio

Kombinací kvalitních přírodních ingrediencí, francouzského šarmu a elegance, vznikla originální, certifikovaná značka výrobků osobní hygieny Born to Bio. Kosmetické produkty Born to Bio jsou určeny ke každodenní péči o pleť žen, mužů i dětí. Atraktivní obaly podtrhují BIO kvalitu výrobků, prokazatelně pocházejících ze surovin ekologického zemědělství. Produkty obsahují nejvýše 5% kontrolovaných syntetických příměsí, povolených v souladu se standardy jedné z nejvýznamnějších certifikačních společností s mezinárodní působností EcoCert Greenlife.

Sortiment Born to Bio zahrnuje 4 hlavní skupiny produktů:
 
BIO Sprchové gely
 
Originální a svěží sprchové gely v certifikované BIO kvalitě s delikátní a přírodní vůní ovoce, květin a bylin. Dermatologicky testované produkty, se 100% přírodními vůněmi a přirozeným pH, vhodné i pro citlivé typy pleti.
Z široké nabídky si vybere každý a můžete svou sprchu měnit podle nálady třeba v deštný prales, plantáž plnou šťavnatého ovoce, africkou savanu, rozkvetlou horskou louku nebo exotický ostrov s palmami a tropickými plody. Součástí nabídky BIO sprchových gelů je řada ENERGY, speciálně určená mužům, charakteristická originálními vůněmi. Nechte se inspirovat nakyslou vůní BIO citrónu, cedru, svěžího zázvoru, nasládlé guarany či lékořice.
 
BIO Šampony a kondicionéry
 
S řadou certifikované vlasové kosmetiky dáte svým vlasům tu nejlepší péči. Pro přirozený vzhled vlasů a snadné rozčesávání, chrání vlasy i pokožku hlavy. Použity přírodní složky se 100% přírodní vůní bylinek a ovoce. Optimální kombinace bylin a ovoce, pro maximální efekt podle typu vlasů.

V nabídce je i BIO kondicionér a revitalizér 2v1, který na vlasech vytvoří ochrannou vrstvu zabraňující nadměrné lámavosti a zachovávající přirozený objem vlasů.

BIO Roll-On Deodoranty

BIO certifikované deodoranty z přírodních surovin, s obsahem 99 % ingrediencí přírodního původu. Velmi jemná, nedráždivá receptura bez obsahu aluminia a ethanolu.
Zpříjemněte si každý den roll-on deodoranty Born to Bio s atraktivními, přírodními vůněmi, pro každodenní používání a svěží pocit čistoty po celý den.

BIO Produkty dětské hygieny

Hypoalergenní řada certifikovaných a klinicky testovaných čisticích gelů a mlék pro děti ve věku 0-3 let, vyvinuta ke každodenní péči o kojence, batolata, kterou ocení i jejich maminky. Kombinace přírodních složek optimálně vyživuje a zklidňuje jemnou dětskou pokožku.

OK
Zpracovávám