Feel eco - to jsou ekologické produkty do domácnosti

Zdraví z přírody

Unikátní produktové řady pracích a čisticích prostředků Feel eco od ryze české firmy Fosfa Břeclav plně korespondují s ekologickým životním stylem generace, která má zájem chovat se šetrně k životnímu prostředí.

Feel eco - to jsou ekologické produkty do domácnosti

Hluboký respekt k přírodě a úcta k životnímu prostředí v kombinaci s náročnými požadavky zákazníků, kteří vyžadují vždy maximální a perfektní výsledek při praní prádla nebo úklidu, to jsou základní hesla, která stála na začátku cesty vývoje unikátní produktové řady pracích a čisticích prostředků Feel eco od ryze české firmy Fosfa Břeclav. Samotná filozofie značky vyjadřuje hodnoty jako respekt, úcta a důvěra, které společnost nebere jen jako frázi a Feel eco je toho důkazem.

Feel eco je životní postoj a produkty jako práškové prací prostředky, prací gely, aviváže, odstraňovač skvrn, prostředky na ruční mytí nádobí, prostředky do automatických myček nádobí nebo čisticí universální prostředek a prostředek na mytí toalet plně korespondují s ekologickým životním stylem generace, která má zájem chovat se šetrně k životnímu prostředí a přispět k udržitelnému rozvoji života na naší planetě i pro další generace.

Všechny výrobky Feel eco jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na přírodní bázi, které jsou v přírodě velmi snadno odbouratelné. To potvrzuje i přísný ekologický certifikát Evropské Unie – Ecolabel, jenž výrobce pro své produkty obdržel. Poměrně složitý certifikační proces zaručuje vysokou účinnost Feel eco produktů srovnatelnou s běžně dostupnými značkovými produkty na trhu. Tato vysoká účinnost a kvalita produktů Feel eco je doložena také testováním v nezávislých akreditovaných laboratořích a vyvrací v lidech hluboce zakořeněný názor, že ekologické prostředky nejsou účinné. Žádný z produktů Feel eco není testovaný na zvířatech.

Při rozhodování o koupi prostředků do domácnosti je jedním z kritérií samozřejmě také cena produktu. Výrobky Feel eco jsou díky inovativním recepturám vysoce koncentrované, takže stačí tedy použít velmi malé množství prostředku a přitom dosáhnout vysoce efektivního výsledku. Výrobky tak déle vydrží a tím ušetří vaší peněžence další zbytečné výdaje. Vždyť už i naše babičky říkaly: „Nejsme tak bohatí, abychom kupovali levné věci“ a v tomto případě to platí dvojnásob.

Nechte se i vy oslovit výrobky řady Feel eco, které mají tisíce spokojených zákazníků. Nechte se strhnout kvalitou produktů Feel eco, kterou podtrhuje jejich líbivý a praktický design oceněný bronzovou medailí ve světové soutěži WorldStar for Packaging v konkurenci produktů z celého světa.

Feel eco je srdeční záležitost! Za to ručíme!

OK
Zpracovávám