Dejte sbohem rozšířeným pórům!

Péče o tělo Kosmetika Kůže

Pokožka tváře je složená z tisíců pórů, které běžným pohledem neregistrujeme. Pokud jste ale vlastníky mastnější pleti, při pohledu do zrcadla se můžete seznámit s rozšířenými póry. Ty jsou problémem, který působí vadu na kráse a je třeba ho odstranit.

Dejte sbohem rozšířeným pórům!

Zdravé póry jsou téměř neviditelné a plní neocenitelnou funkci - slouží jako přenosný kanál mezi okolním světem a naší pokožkou. Díky nim přijímáme živiny zvenčí a vylučujeme škodliviny zevnitř, přes ně naše pokožka dýchá. Při tomto neustálém obousměrném koloběhu látek není vůbec ojedinělé, že se póry ucpávají anebo naopak rozšiřují. Při zacpávání a rozšiřování pórů může dojít i k jejich zánětu a následně tvorbě akné.

Pokud chcete mít krásnější pleť, držte se několika zásad

Jezte zdravě, bez nadměrného množství nezdravých tuků (uzeniny, tučné maso, mastné výrobky i smažené potraviny), omezte také bílé pečivo. Přidejte naopak ovoce, zeleninu, celozrnné výrobky a ryby.

Vyrážky (zánětlivé pupínky) si sami mechanicky nečistěte – nemačkejte. Můžete tak porušit sval, který zodpovídá za stahování pórů a pór se tak postupně bude rozšiřovat.

Základem všeho je dostatečné čištění pleti. I malý kousek odumřelé pokožky, zbytek krycího krému anebo pudru, může způsobit neprůchodnost pórů. Ráno a večer pečlivě omyjte pokožku čisticím gelem nebo očistěte micelární vodou s antibakteriálním účinkem.

Důležitý je také výběr správné kosmetiky. Nesprávná může v tomto případě znamenat mastná. Zapomeňte na mýdla obohacená o oleje, mastné krémy a podobně. Používejte ji vždy na dokonale vyčištěnou pleť.

Bioderma nabízí Sébium Pore Refiner, který řeší problém s rozšířenými póry. Okamžitě a dokonale pokožku zmatňuje. Zlepšuje její vzhled, struktura je jemnější, hladší, jasnější, póry jsou stáhnuté, méně viditelné. Exkluzivní patentovaný komplex Fluidactiv udržuje kvalitu kožního mazu a zabraňuje tak ucpávání pórů. Lehká a jemná textura krému Sébium Pore refiner se vstřebává do pokožky, kterou zanechává příjemnou a hladkou.

POMÁHÁME POKOŽCE OBNOVIT JEJÍ PŘIROZENÉ MECHANISMY. LABORATOIRE BIODERMA.

OK
Zpracovávám