Aloclair účinná pomoc od aftů

Imunita Léčivé přípravky Zuby

Přípravky Aloclair lze koupit ve formě ústní vody a gelu. Užíváním přípravků Aloclair se zbavíte bolesti, malých ran v ústech, stomatitidy a aftů. Tyto přípravky jsou šetrné, účinné a dostupné v každé lékárně.

Aloclair účinná pomoc od aftů

Aloclair ústní voda

Ústní voda Aloclair vytváří v poraněných a citlivých ústech ochrannou vrstvu, která přilne ke sliznici. Touto vyrstvou je tvořena mechanická bariéra, která kryje postižená místa v ústech, aby se dál nerozdírala. Zároveň ústní voda působí proti bolesti, která doprovází zranění v ústech. Aloclair ústní voda je vhodná při zvládání bolesti při aftózní stomatitidě (aftech), aftózních vřídcích, malých poraněních, při drobných zraněních způsobených rovnátky nebo špatně sedícím umělým chrupem.

Způsob použití ústní vody

Součástí každého balení je užitečné víčko, které slouží jako odměrka. Naplňte víčko po rysku 10 ml. Ústa proplachujte nejméně po dobu jedné minuty, poté přípravek vyplivněte. Toto opakujte třikrát až čtyřikrát denně nebo dle potřeby. V případě, že Aloclair polknete, nic se nestane, ústní voda je bezpečná i při vnitřním užití. Voda Aloclair obsahuje výtažek z kořene lékořice, takže má přípravek díky ní příjemně nasládlou lékořicovu chuť.

Aloclair gel

Přípravek Aloclair je na trhu k dostání i ve formě gelu. Stejně jako ústní voda je vhodný při bolestivých poraněních v ústech. Gel působí mechanicky – nanesením na zranění se vytvoří ochranný film, který brání dalšímu drážnění bolestivého zranění. Gel Aloclair obsahuje výtažek z aloe vera, která je známá svými uklidňujícími a léčivými účinky. Kromě aloe vera gel obsahuje i látky, ktré napomáhají hojení aftů, drobných poranění sliznice úst a otlaků, takže gel nejen ulevuje od bolesti, ale také podporuje a urychluje hojení. Aloclair gel neobsahuje alkohol a salicyláty, které poranění dráždí, takže je vhodný i pro děti a řidiče.

Aplikace Aloclair gelu

Užívání Aloclair gelu je snadné, neboť balení obsahuje hygienický aplikátor. Jednu až dvě kapky gelu naneste tak, aby pokryly celý aft nebo poranění v ústech. Vyvarujete se přímého kontaktu aplikátoru s poraněním, abyste si místo ještě více nepodráždili. Poranění se nedotýkejte jazykem alespoň dvě minuty po aplikaci, protože gel potřebuje čas, aby vytvořil ochrannou vrstvu. Hodinu po aplikaci gelu nejezte a nepijte. Užívat lze Aloclair gel třikrát až čtyřikrát denně nebo dle potřeby. Pokud se rozhodnete při léčbě poranění v ústech použít moderních přípravků Aloclair, přečtěte si příbalový leták, protože tyto přípravky se nesmí používat při přecitlivělosti na jakoukoli složku ústní vody nebo gelu.

5 důvodů proč užívat přípravky Aloclair

- rychle uleví od bolesti;
- obsahuje hojivé látky;
- jsou bezpečné pro děti i dospělé;
- aplikace je jednoduchá a hygienická;
- Aloclair příjemně chutná, nepálí a nebarví.

 

OK
Zpracovávám