Bylinná kosmetika s rakytníkem

Tento okrasný keř se k nám dostal ze své domoviny v Číně, Nepálu, Indii a Mongolsku. Za jeho dalekou cestu můžeme býr dnes opravdu rádi, protože nám ve svých plodech přináší hotové bohatství. Za tímto bohatstvím se skrývá především obsažený vitamín C, který je důležitý pro náš imunitní systém. Svou významnou roli hrají ale také další vitamíny, karotenoidy a nenasycené mastné kyseliny. Je proto ideální pro vytvoření široké škály výrobků.

Bylinná kosmetika s rakytníkem - detailní popis

Neuděláte chybu, když se pro rakytník rozhodnete také v péči o vaší pokožku:

  • Ruce často máčené či vystavované nepříznivým vlivům počasí spolehlivě ochrání krém na ruce obsahující cenný rakytníkový olej, který pomůže ochránit i nehtová lůžka před ztrátou tuku a vlhkosti.
  • Chcete-li, aby se rakytník postaral o pokožku celého vašeho těla, pak je vhodné použít tělové mléko, které vám navíc přinese pocit svěžesti při každodenní péči a ochrání pokožku před vysoušením.
  • S problematickou pokožkou si hravě poradí bambucké máslo v BIO kvalitě, které kromě oleje z rakytníku obsahuje kokosový olej a esenciální pomerančový olej, který působí antidepresivně.

Rakytníkový olej má nepřeberné množství pozitivních účinků na naše zdraví. Jejich výčet by se pak mohl zdát nekonečným a tím méně uvěřitelným. Není nic jednoduššího, než jej vyzkoušet a sami si můžete ověřit, jak blahodárné účinky na lidské tělo má.

OK
Zpracovávám