↓ Zobrazit tipy na vánoční dárky

Bryndáky

Dětské bryndáčky využijete při každodenní péči o miminko. Díky bryndáčkům a slintáčkům si vaše zlatíčko nezašpiní oblečení a vy tak budete mít méně práce s praním a žehlením prádla. Bryndáky jsou nesmírně praktické, skladné, dobře se nasazují a děťátko kolem krku neškrtí.

Bryndáky - detailní popis

Praktické bryndáky z velmi kvalitního materiálu

Bryndáčky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, díky kterému jsou nepropustné a savé, a proto nedojde k nepříjemnému zašpinění oblečení malého strávníka. Zapínání na suchý zip nebo lepicí proužek je velmi jednoduché, rychlé a intuitivní. Plastové a jednorázové bryndáčky mají i praktický žlábek pro zachycení zbytků jídla a dají se jednoduše nasadit přes hlavu.

Široký výběr bryndáčků pro vaše zlatíčka

Praktické bryndáky s kapsou zachytí kdejaké sousto, které padá tam, kam nemá. Slintáček s rukávy ochrání větší část oblečení miminka a hodí se pro všechny malé strávníky, kteří se při jídle hodně zašpiní. Vašemu dítku můžete pořídit i klasický látkový bryndáček, který stačí vyprat a znovu použít.

S jednorázovými bryndáčky se nemusíte obtěžovat s praním

Novinkou jsou jednorázové bryndáčky, které se prodávají v baleních po více kusech. Jsou vyrobeny z několika absorpčních vrstev, jež zajišťují jejich dokonalou nepropustnost a savost. Po použití se jednorázové bryndáčky jednoduše vyhodí do koše.

Designové bryndáčky pro malé šikuly

V našem sortimentu naleznete také speciální designové bryndáčky, které byly vyvinuty pro náročné zákazníky, které mají využití i jako okrasné nebo sportovní šátky.

OK
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka