Balzámy na dětskou pokožku pro muže

Jste právě novopečená maminka a nebo chystáte výbavičku?Je nám jasné, že máte radost, ale také starostí nad hlavu. A nabídka nejrůznější dětské kosmetiky je šílené bludiště. Poradíme vám, jaké dětské balzámy jsou opravdu účinné a proč byste je měli mít doma.

Muže

Balzámy na dětskou pokožku - detailní popis

V porovnání s klasickými krémy, mají dětské balzámy o poznání hustší strukturu a jsou proto vhodné především k ochraně jemné pokožky před nepříznivými vlivy počasí či chladem. Na povrchu pleti vytváří ochrannou bariéru, aniž by však jakkoli ovlivňovaly dýchání pokožky. Zároveň také udržuje pleť dostatečně hydratovanou a zabraňuje jejímu vysoušení. Balzám na nos navíc ošetřuje pokožku podrážděnou od častého smrkání a je proto ideální volbou nejen v době nachlazení. Kromě nosních balzámů nabízíme také dětské balzámy na rty, a to hned v několika různých příchutích, navíc v atraktivních obrázkových obalech.

Vyberte si nejrůznější dětské balzámy na rty, nos a na pleť

  • univerzální - lze aplikovat na celé tělo, velmi oblíbený je například Weleda měsíčkový ochranný balzám, který chrání pokožku před nepřízní počasí, dále doporučujeme CutisHelp mimi konopný tělový balzám pro přecitlivělou pokožku, zapomenout nesmíme ani na klasickou osvědčenou vazelínu Dr. Popov
  • na rty a nos - Leti dětský regenerační balzám je vhodný na rty i nos, vhodný na vysušenou a popraskanou pokožku, dále doporučujeme bio Karité dětský nosní balzám ideální v době nachlazení, co se týče balzámů na rty, rozhodně nepřehlédněte Disney balzámy na rty s oblíbenými pohádkovými postavičkami, navíc v několika různých příchutích

TIP! Trápí Vaše miminko nepříjemná rýma? Součástí výbavičky by rozhodně měla být i odsávačka hlenů, která rychle a účinně odsaje sekret z nosních dírek novorozenců, kojenců i batolat.

OK
Zpracovávám