BABYBIO Caprea 2 pokračovací plnotučné kozí kojenecké mléko od 6-12 měsíce 800 g BIO

Kód výrobku: 454208

Kozí plnotučné kojenecké BIO mléko s obsahem omega 3 a 6 mastných kyselin DHA a ARA pro správný vývoj zraku, mozku a nervů. 

Více informací

Skladem více než 5 kusů

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

765 Kč
ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

BABYBIO Caprea 2 pokračovací plnotučné kozí kojenecké mléko od 6-12 měsíce 800 g BIO

Je vhodným doplňkem k pokrytí nejdůležitějších nutričních a fyziologických potřeb dítěte od jeho 6. měsíce.

Výhody výrobku

  • Výrobek ekologického zemědělství.
  • Bez palmového oleje, bez přidaného cukru, bez GMO.
  • Obsahuje 13 druhů vitamínů, 13 druhů minerálních látek a vyvážené složení esenciálních mastných kyselin.

Složení produktu

Plnotučné kozí mléko v prášku (37%), kukuřičné maltodextriny, rostlinné oleje (z olejové slunečnice, řepkový, slunečnicový), laktóza, minerální látky (uhličitan vápenatý, chlorid hořečnatý, hydrogenfosforečnan draselný, hydroxid draselný, síran železnatý, síran zinečnatý, seleničitan sodný, síran měďnatý, jodid draselný, síran manganatý), vitamíny (askorbát sodný, acetát retinol, cholekalciferol, nikotinamid, fytomenadion, D-panothenát vápenatý, D-biotin, kyanokobalamin, thiamin mononitrát, chlorhydrát pyridoxin, riboflavín, kyselina listová, DL-alfa-tokoferol, askorbylpalmitát, D-alfa-tokoferol-acetát), L-Tryptofan, L-Isoleucin.

Doporučené dávkování a použití

  • Věk 6-12 měsíců: 3 lahvičky/24hodin; 1 lahvička = 7 doměrek na 210 ml vody.
  • Pro zdraví dítěte dodržujte následující pokyny: Před přípravou si vždy umyjte ruce. Lahvičku s mlékem připravte k použití těsně před jeho podáním, nedopitý zbytek již nepodávejte. Používejte výhradně odměrku vloženou v tomto balení. Po každém použití balení vždy dobře uzavřete. Uchovávejte na suchém místě a po otevření spotřebujte do 4 týdnů. Po jídle lahvičku i veškeré příslušenství dobře umyjte. Dbejte na správnou polohu dítěte po dobu, kdy pije.
  • Příprava lahvičky: Pečlivě umyjte a sterilizujte lahvičku a savičku (1/4 hodiny ve vroucí vodě nebo za studena ve sterilizačním přístroji). Nalijte do lahvičky odpovídající množství vlažné vody o teplotě max. 40̊°C (voda lehce mineralizovaná). Tip! Umístěte odměrku do připravené drážky. Lahvičku uzavřete a dobře protřepejte. Teplotu zkontrolujte na svém zápěstí.

Uvedená množství jsou orientační, vaše dítě může potřebovat vyšší nebo naopak nižší množství. V případě potřeby se poraďte s Vaším pediatrem. Po přípravě mohou v lahvičce zůstat jemné částečky prášku. Toto nemá vliv na nutriční kvalitu produktu.

Důležité upozornění

Výrobek je vhodný pouze pro zvláštní výživu kojenců starších šesti měsíců a měl by tvořit pouze součást rozmanité stravy. Odstavení, a to i před 6. měsícem věku dítěte, by se mělo provádět pouze na doporučení odborníka na výživu kojenců. Pokračovací mléko by nemělo být používáno jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života dítěte.

Balení obsahuje 800 g.

Informace o produktu

Výrobce: Vitagermine
Značka: BABYBIO
Produktová řada: BABYBIO kojenecké mléka
Kód výrobku: 454208
Kód EAN: 3288131580524
Držitel rozhodnutí: Vitagermine

Upozorňujeme: Kojení je nejpřirozenější způsob výživy vašeho dítěte, protože mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší. Obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji a zároveň poskytuje ochranu před různými nemocemi a přináší výhody pro vás i vaše dítě. Pokračovací kojenecké mléko není určeno jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Při krmení dítě vždy držte v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak může dojít k zalknutí.

Recenze

BABYBIO Caprea 2 pokračovací plnotučné kozí kojenecké mléko od 6-12 měsíce 800 g BIO

Diskuze

BABYBIO Caprea 2 pokračovací plnotučné kozí kojenecké mléko od 6-12 měsíce 800 g BIO

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám