ASPIRIN 500 mg 80 obalených tablet

Léčivý přípravek
Kód výrobku: 441899

Rychlá úleva od mírné až středně silné bolesti. K léčbě příznaků doprovázejících horečku. Od 12 let věku.

Více informací

Skladem více než 5 kusů

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

289 Kč (3,61 Kč/ks)
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

ASPIRIN 500 mg 80 obalených tablet

Rychlá úleva od mírné až středně silné bolesti. K léčbě příznaků doprovázejících horečku. Od 12 let věku.

Dávkování a způsob užití

Dospělí a dospívající (od 16 let věku) užívají 1 tabletu s časovým odstupem minimálně 4 hodiny. U intenzivnější horečky nebo bolesti je doporučená jednotlivá dávka 2 tablety. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Tabletu zapijte velkým množstvím vody.

Pokud se do 3 dnů (u horečky) nebo 3-4 dnů (u bolesti) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Složení produktu

Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum. Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocnými látkami jsou: koloidní bezvodý oxid křemičitý, uhličitan sodný.

Kontraindikace

Přípravek není určen pro děti do 12 let.

Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalovou informaci.

Informace o produktu

Výrobce: BAYER (GP GRENZACH PRODUKTIONS )
Značka: ASPIRIN
Produktová řada: ASPIRIN tablety
Kód výrobku: 441899
Kód EAN: 8590322002902
Kód SÚKL: 0188206
ATC skupina: Kyselina acetylsalicylová
Cesta podání: Perorální podání
Držitel rozhodnutí: BAYER (GP GRENZACH PRODUKTIONS )

Oznámit nežádoucí účinky

Recenze

ASPIRIN 500 mg 80 obalených tablet

Diskuze

ASPIRIN 500 mg 80 obalených tablet

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

SUKL

OK
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka