Analyzátory tuku

Chcete zjistit, jak byla vaše dieta úspěšná? Jakou máte hladinu podkožního tuku? A chcete to zjistit sami v pohodlí domova? Máme pro vás řešení, kterým jsou analyzátory tuku a osobní váhy s měřením tuku.

V této kategorii momentálně nejsou žádné produkty

Analyzátory tuku - detailní popis

Víte, že...

Měření hmotnosti samo o sobě není považováno za úplně přesné posouzení fyzické kondice? Neboť není rozlišeno, které naměřené kilogramy pocházejí z tuků a které ze svalové hmoty. Takže pokud během snižování tělesné hmotnosti naměříte na váze nižší hodnoty, je zapotřebí zajímat se i o to, zda nedošlo k úbytku tam, kde nemělo, tedy ve svalech. Pro tyto případy použijte osobní váhu s funkcí měření:

  • tuku,
  • vody,
  • svalů v těle.

Tyto funkce v sobě spojuje osobní váha Sencor. Ta nabízí kromě již zmíněných i jiné funkce, jako je paměť pro více lidí, procentuální a grafické zobrazení hladiny tuku a mnohé další. Zajímá vás hodnota vašeho bazálního metabolismu? I s tím vám pomůže osobní váha.

Víc než obyčejná osobní váha

  • Patříte-li mezi náročnější uživatele a běžná osobní váha vám nestačí, změřte si své BMI neboli Body Mass Index (index tělesné hmotnosti) za pomoci Body Fat Monitoru.
  • Vyzkoušet můžete také ještě odbornější tělesné analyzátory, které jsou ale často spíše součástí vybavení fitness center nebo lékařských ordinací.
  • A ženy mají možnost pořídit si speciální váhy, které vycházejí z hodnot jejich menstruačního cyklu, který si zaznamenávají.

OK
Zpracovávám