Alternativní kosmetika

Vše, co nanášíte na vaši pokožku, ovlivňuje vaši náladu, pohodu i zdraví. Čisté, čerstvé, výživné a autentické přírodní suroviny zajišťují krásu a měkkost pleti. Do výrobků nejsou přidávány žádné syntetické přísady a ani náhražky.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Alternativní kosmetika - detailní popis

Lékárna.cz nabízí alternativní kosmetiku

Na Lékárna.cz můžete vybírat tyto druhy alternativní kosmetiky:

  • Tibetská kosmetika -  pro výrobu této kosmetiky se používá tisíce tibetských bylin, ze kterých se vyrábí balzámy, masti, tinktury, oleje aj.
  • Tibetská kosmetika -  přípravky jsou určeny k péči a ochraně vlasů, pokožky tváře, těla, končetin, aktivní přírodní složky zajistí péči o pokožku i prevenci před kožními problémy ze znečištěného životního prostředí, jsou vhodné pro různé typy pokožky.
  • Bylinná kosmetika - síla přírodních látek je osvědčená staletími a již naše babičky si byly dobře vědomé toho, jakou moc v sobě léčivé rostliny skrývají.

Doplňkové zboží

Protože naše nabídka je opravdu pestrá, nezapomněli jsme ani na hygienické pomůcky, které potřebujete pro běžnou denní hygienu například toaletní papír, odličovací kosmetické tampóny, papírové kapesníky, ubrousky, vaty a další.

TIP! Pro přírodně zářící zuby, naneste jedlou sodu na mokrý kartáček a pokud milujete pocit svěžesti v ústech, přidejte mátový olej.

OK
Zpracovávám