ALTERMED Dubová kůra gel 50 g

Kód výrobku: 73358
88 %
Gel z dubové kůry příznivě působí při hemeroidech, pocení nohou, trhlinkách, při podrážděné kůži po slunění a drobných spáleninách.Gel z dubové kůry patří mezi osvědčené přípravky s dlouhodobě prověřeným účinkem. Pozitivní efekt má však také při problémech s podrážděnou pokožkou (např. po slunění či u drobných spálenin).

Více informací

52 Kč

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace ALTERMED Dubová kůra gel 50 g

Dubová kůra – gel z dubové kůry příznivě působí při hemeroidech, pocení nohou, trhlinkách, při podrážděné kůži po slunění a drobných spáleninách.Gel podporuje hojení, má antiseptické a antimikrobiální účinky. A navíc - příjemně voní a pocitově chladí.

Použití: 2-3 x denně jemně vetřít na místo aplikace.

Dermatologicky testováno.

Omega Altermed a.s. je dynamicky se rozvíjející firma zabývající se výrobou a prodejem lékárenské kosmetiky, zdravotnických prostředků a doplňků stravy. Efektivní rozvoj společnosti garantuje od roku 2008 její začlenění do nadnárodní farmaceutické skupiny Omega Pharma Group.

Omega Altermed a.s. se orientuje převážně na výrobu vlastních produktů, v menší míře na kontraktační výrobu. V produktovém portfoliu zaujímají významné postavení vyspělé přípravky na ochranu pokožky začleněné v řadách altermed sun, altermed panthenol a altermed Leciderm, dále výrobky určené pro péči o dětské zdraví z řady altermed baby, pro péči o vlasy miox, o dutinu ústní dentasil či kloubní program altermed mobilin.
Mezi produktové novinky roku 2009 patří tablety pro kontrolu hmotnosti XLtoS, přípravky proti chrápání Silence, Wartner Bradavičník pro snadné odstranění bradavic, Paranit sprej zabíjející vši i hnidy do patnácti minut, sprej FreeNosal pro každodenní hygienu nosu, hygienický gel Septivon pro bezpečně čisté ruce či Paradust sprej účinně odstraňující roztočové alergeny.

Informace o produktu

Výrobce: OMEGA PHARMA a.s.
Značka: ALTERMED
Kód výrobku: 73358
Kód EAN: 8594060890319
Držitel rozhodnutí: OMEGA PHARMA a.s.

Recenze (30)

Recenze ALTERMED Dubová kůra gel 50 g

Recenze od 30 uživatelů s celkovým hodnocením 88 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

100 %

50 %

neviem, nepociťovala som nejaký účinok...

nejak som nič zvláštne nepociťovala

Proč je to slovensky?

100 %

100 %

100 %

moje tajná zbraň na zacelení ranek a vysušení pupínků

100 %

spokojnosť, doporučujem

Proč je to slovensky?

60 %

100 %

100 %

Pomáhá na hojení po porodu.

Diskuze

Diskuze ALTERMED Dubová kůra gel 50 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

SUKL

OK
Zpracovávám