ADVANTIX Spot-on pro psy 4-10 kg 1x1 ml

Veterinární léčivý přípravek
Kód výrobku: 208133

Ať vašeho psa neobtěžuje žádný nepříjemný hmyz! Advantix ho chrání před klíšťaty, komáry, bodavými mouchami, všenkami i blechami.

Více informací

Běžná cena: 327 Kč
269 Kč (269,00 Kč/ks)
Ušetříte: 18 % (58 Kč)

Skladem už jen 1 - 2 kusy

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace ADVANTIX Spot-on pro psy 4-10 kg 1x1 ml

Ať vašeho psa neobtěžuje žádný nepříjemný hmyz! Advantix ho chrání před klíšťaty, komáry, bodavými mouchami, všenkami i blechami.

Informace o produktu

Výrobce: BAYER (GP GRENZACH PRODUKTIONS )
Značka: ADVANTIX
Kód výrobku: 208133
Kód EAN: 4007221037699
Kód SÚKL: 960170
Držitel rozhodnutí: BAYER (GP GRENZACH PRODUKTIONS )

Advantix odpuzuje a zabíjí klíšťata, komáry, bodavé mouchy a všenky dříve, než se přisají, a blechám zabrání kousat do několika minut.

Pětinásobná ochrana

 • Proti klíšťatům - odpudí klíšťata dříve, než se stihnou přisát, odpuzená klíšťata v krátkém čase uhynou, tím zabrání přenosu nemocí, jako např.: boreliózy, babesiósy, ehrlichiózy, ricketsiózy.
 • Proti blechám - zabíjí blechy do 3-5 minut od kontaktu, zabíjí larvy blech v okolí ošetřeného zvířete, způsobí ochrnutí kusadel blech do několika vteřin od kontaktu = blecha nemůže kousat a ani způsobovat alergii na bleší kousnutí.
 • Proti komárům, bodavým mouchám a všenkám - odpudí hmyz dříve, než stihne štípnout a sát krev, tím zabrání přenosu nemocí např. leishmaniózy, která se vyskytuje v teplejších oblastech.

Proč pro Vašeho psa vybrat právě Advantix?

 • Jedna aplikace chrání až 1 měsíc.
 • repelentní účinek - odpudí parazita dříve, než se stačí zakousnout a přenést nebezpečné nemoci.
 • Účinně chrání pred širokou škálou vnějších parazitu (klíšťata, blechy, komáři, bodavé mouchy, všenky).
 • Je voděodolný – účinkuje i po namočení zvířete.
 • Je bezpečný pro štěňata od 7 týdnu věku a nad 1,5 kg ž. hm., i pro březí a laktující feny.

Zajímá Vás jak přípravek působí

 • Blechy na psech jsou zabíjeny během jednoho dne po aplikaci. Jednorázová aplikace chrání před dalším napadením blechami po dobu 4 týdnů. Jednorázová aplikace má repelentní účinnost (zabraňující sání) proti flebotomům (Phlebotomus papatasi po dobu 2 týdnů a Phlebotomus perniciosus po dobu 3 týdnů), proti komárům (Aedes aegypti po dobu 2 týdnů a Culex pipiens po dobu 4 týdnů) a proti bodalce stájové (Stomoxys calcitrans) po dobu 4 týdnů.
 • Přípravek může být použit jako součást léčebné strategie alergie na bleší kousnutí (FAD).
 • Přípravek má persistentní, akaricidní a repelentní účinnost proti infestaci klíšťaty (Rhipicephalus sanguineus a Ixodes ricinus po dobu 4 týdnů a Oermacentor reticularis po dobu 3 týdnů). Klíšťata přítomna na psovi už v době aplikace nemusí být usmrcena během 2 dnů po léčbě a mohou zůstávat přichycená a viditelná. Proto je doporučeno odstranit klíšťata přítomná na psovi již v době aplikace, aby se zabránilo jejich přichycení a sání krve.

Návod k použití

Aplikuje se vždy 1 pipeta přípravku Advantix pro psy 4-10 kg živé hmotnosti. Pouze pro podání na kůži.

Vyjměte jednu pipetu z balení. Držte aplikátor pipety ve vzpřímené pozici, zatočte a vytáhněte uzávěr. Opačný konec uzávěru nasaďte na pipetu a otočením porušte těsnění pipety. Uzávěr sundejte. U klidně stojícího psa rozhrňte srst v oblasti mezi lopatkami, až je viditelná kůže. Přiložte ústí pipety přímo na kůži a několikerým pevným stisknutím pipety aplikujte celý její obsah přímo na kůži. Aplikujte přípravek pouze na nepoškozenou kůži.

Důležitá upozornění

Nepoužívat v případě přecitlivělosti na účinné látky nebo na některou z pomocných látek. Nikdy neaplikujte kočkám - přípravek je pro ně toxický!

Recenze (9)

Recenze ADVANTIX Spot-on pro psy 4-10 kg 1x1 ml

Recenze od 9 uživatelů s celkovým hodnocením 88 %.

Přidat recenzi produktu

80 %

Používáme pravidelně a funguje celkem spolehlivě.

100 %

Osvědčil se.

100 %

100 %

Jak už jsem napsala. Používám ho už i na druhýho pejska a jsem s tímto výrobkem spokojená.Po dobu těch 4 týdnů někdy i déle je účinný.

je účinný používám ho už několik let
100 %

Produkt máme vyzkoušený. Funguje. Po aplikaci už nechytá fenečka klíšťata, což je nejdůležitější. Díky přípravku je chráněná fenečka, ale i já, neboť jsem klíšťata mechanicky z pokožky v kožíšku vyndávala. Pro psy, kteří nechtějí nosit obojek, jsou kapky ideální. Kapky nevyvolávají alergii na psí pokožku, což je také velmi důležité. Kdo miluje psy, měl by roztok aplikovat. Je skutečně bezvadný, .

Přípravek Advantix Spot-On znám. Na jaře jsem psíkovi aplikovala. Je to výborný ochranný prostředek pro zvířata proti klíšťatům.
Po aplikaci přípravku jsme zatím nechytili klíště. Bez ošetření měla fenečka po procházce na sobě přisátá klíšťata - 5 - 7.
60 %

80 %

80 %

Perfektně funguje - žádné klíště

Perfektně funguje - žádné klíště
90 %

Perfektně funguje - žádné klíště

Perfektně funguje - žádné klíště

Diskuze

Diskuze ADVANTIX Spot-on pro psy 4-10 kg 1x1 ml

Příbalový leták

Příbalový leták ADVANTIX Spot-on pro psy 4-10 kg 1x1 ml

Příbalovou informaci k produktu ADVANTIX Spot-on pro psy 4-10 kg 1x1 ml zobrazíte nebo stáhnete zde: ADVANTIX Spot-on pro psy 4-10 kg 1x1 ml.

Další balení

Zkušenosti uživatelů

100 % 09/01/2015

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám