ACTIMARIS Sensitiv roztok na hojení ran 300 ml

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 442614

Roztok urychluje hojení akutních a chronických ran a zánětů na kůži i sliznici. Vhodný k použití na citlivou i podrážděnou kůži, neštípe ani nepálí.

Více informací

Běžná cena: 399 Kč
369 Kč
Ušetříte: 8 % (30 Kč)

Skladem už jen 3 - 5 kusů

Dnes odešleme, zítra u vás.

Dnes odešleme, zítra u vás.

Vše za 99 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace ACTIMARIS Sensitiv roztok na hojení ran 300 ml

Roztok urychluje hojení akutních a chronických ran a zánětů na kůži i sliznici. Vhodný k použití na citlivou i podrážděnou kůži, neštípe ani nepálí.

ActiMaris Sensitiv roztok je určen k rychlému snížení zánětu, dezinfekci a k urychlení hojení především akutních ran a zánětů. ActiMaris sensitiv roztok je 100% přírodní roztok, na bázi aktivního singletového kyslíku, mořské soli a ionizované zásadité vody. Díky působení těchto složek výrazně urychluje hojení širokého spektra poranění. Rychle snižuje zánět, účinně čistí a dezinfikuje a podporuje tvorbu nové tkáně. Snižuje i otok, bolest a případný zápach. Vhodný k použití na citlivou nebo podrážděnou kůži, ale i na sliznice úst, nosu i genitálií. Je vhodný i pro alergiky, děti i kojence.

Složení roztoku

Vysoce energetický aktivní singletový kyslík, mořská sůl, ionizovaná zásaditá voda.

Indikace

ActiMaris Sensitiv roztok rychle a šetrně desinfikuje a hojí akutní poranění, jako jsou odřeniny, opruzeniny, spáleniny, puchýře, řezné a tržné rány, čerstvé pooperační rány a jizvy. Rychle snižuje zánět u akné, aftů, zánětů dásní a dutiny ústní a zvukovodu. Určen také pro použití u chronických ran jako jsou bércové či diabetické vředy, proleženiny.

Použití a dávkování

Při hojení akutních i chronických ran

Vypláchněte ránu roztokem nebo navlhčete gázu (čtverec), přiložte na ránu a nechte 20 min. působit. Pro urychlení hojení následně na ránu naneste ActiMaris gel ve vrstvě 1–2 mm a překryjte sterilním krytím. Výměnu krytí a obvazů s aplikací ActiMaris gelu provádějte dle stavu rány, optimálně 1–2× denně.

Při výplachu a dezinfekci dutiny ústní

Roztokem  ActiMaris  Sensitiv můžete  vypláchnout  a vydezinfikovat celou dutinu ústní (i nosní).  Aplikujte  přiměřené množství  (1–2  polévkové  lžíce) roztoku a nechte v ústech alespoň  30  sekund  působit. Opakujte 3× denně, nejlépe po jídle. Pro zesílení účinku nejezte a nepijte ještě 15 minut po aplikaci. Na místa s případnými afekcemi je poté vhodné nanést ActiMaris gel na hojení ran.

Kontraindikace

Případná alergie na mořskou sůl. Vedlejší účinky: Nejsou známy.

Příklady aplikace ActiMaris Senstitiv roztoku

ActiMaris Sensitiv-zvlhčení gázy         foto-16         Výplach a desinfekce prstu ruky ActiMaris Sensitiv roztokem        Výplach nosní dutiny-Actimaris

Balení obsahuje 300 ml.

Informace o produktu

Výrobce: ACTIMARIS AG
Značka: ACTIMARIS
Kód výrobku: 442614
Kód EAN: 7640148941563
Držitel rozhodnutí: ACTIMARIS AG

Recenze

Recenze ACTIMARIS Sensitiv roztok na hojení ran 300 ml

Diskuze

Diskuze ACTIMARIS Sensitiv roztok na hojení ran 300 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

OK
Zpracovávám